1. Косачова при реєстрації шлюбу з Ващенком заявила, що бажає взяти його прізвище. ?

1. Косачова при реєстрації шлюбу з Ващенком заявила, що бажає взяти його прізвище. ??рохання було задоволено. Через два тижні Косачова, тепер уже Ващенко, прийшла до органу РАЦС і стала просити залишити за нею дошлюбне прізвище, оскільки проти нового прізвища заперечують її діти від першого шлюбу 14-річна Ольга та 16-річний Микола. Яке рішення повинен прийняти орган РАЦСу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Орган рагсу може зробити подвійне прізвище таке як косачова-ващенко