1 Літеру И на місці пропуску треба писати в кожному слові рядка а) ч...рговий,л...ст?

1 Літеру И на місці пропуску треба писати в кожному слові рядка а) ч...рговий,л...ст??чок,ш....рокий Б)тр...вога,зуп....нятися,м....нулий В)майст..р,ст..хати,гр..міти г)м..довий,ч...решня,бл...щати 2.Уподібнення приголосних відбувається за вимови кожного слова рядка а)зсадити ,казка,кузня б)донечці,берізка,баскетбол в)зшити ,рибка,умиваєшся г)радість ,бородьба,подружці 3Правильно написано кожне слово рядка а)стружка ,легкий ,грятка б)низько. кіхті ,ходьба в)борідка,слизько ,ніжка г)гребти ,ріжте ,рісьба 4.Букву Т на місці пропуску треба писати в кожному рядку слова а)радіс...ний,швидкіс..ний б)щас..ливий ,кіс..лявий в)шіс..надцять,контрас..ний г)хвас..ливий,чес..ний 5,Чергування голосних звуків можливе в кожному слові рядка А)компас, шестеро, вечір Б)гонити ,плести, стирати В)Чернігів, дзвін, поле Г)лебідь, світити ,пекти Прикметник У треба писати в обох словосполученнях рядка А)живе(у,в)Одесі ,налив(у,в) відро Б)вхід(у,в)метро,їду(у,в)таксі В)записав(у,в)альбомі ,запишу (у,в)зошит Г)відпочивали (у,в)Одесі ,живемо (у,в)Львові 6.До кожного слова доберіть його форму або спільнокореневе слово з чергуванням приголосних .З одним дібраним словом складіть речення Молоко - Друг- 7,Запишіть слова фонетичною транскрипцією Доблесть - Вернешся -