№1 На оббивку семи однакових крісел витратили 14м тканини.Скільки метрів тканини потрібно для оббивки чотирьох таких крісел? №2 До обіду в магазині було продано 5 ящиків яблук масою 5 кг. Після обіду продали 4 таких ящики.Скіль...

№1 На оббивку семи однакових крісел витратили 14м тканини.Скільки метрів тканини потрібно для оббивки чотирьох таких крісел? №2 До обіду в магазині було продано 5 ящиків яблук масою 5 кг. Після обіду продали 4 таких ящики.Скільки кілограмів яблук продали після обіду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
14÷7=2 м.необхідно на 1 крісло 4×2=8м.необхідно на 4 крісла Відповідь: 8м. 5÷5=1 кг.-маса 1 ящика 4×1=4кг. -маса чотирьох ящиків 5+4=9кг.яблук всього продали Відповідь:9кг