1. На початку твору в головних героів не виграв веселковими барвами предмет А) математика б)зоологія в)англійська мова г)світова література 2. Майбутнім майстром спорту в повісті названо в)Митька а)Василя в)Гната г)Сергія помог...

1. На початку твору в головних героів не виграв веселковими барвами предмет А) математика б)зоологія в)англійська мова г)світова література 2. Майбутнім майстром спорту в повісті названо в)Митька а)Василя в)Гната г)Сергія помогите пожалуйста...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
о 1 свитова литер 2 василия