1) назвіть основні властивості магнітного поля 2) Записати формулу Біо-Савара-Лапласа та пояснити символи, що входять до неї 3)Що називають силою Лоренца 4)Електричний струм при розмиканні та замиканні кола 5) що називають елек...

1) назвіть основні властивості магнітного поля 2) Записати формулу Біо-Савара-Лапласа та пояснити символи, що входять до неї 3)Що називають силою Лоренца 4)Електричний струм при розмиканні та замиканні кола 5) що називають електромагнітною індукцією