1 Назвіть поділ, після якого 2 дочірні клітини мають однаковий хромосомний набір з материнською клітиноюа)множинний б) мітотичний в)мейотичний г)брунькування 2 Зазначте, які органели клітини вкриті подвійною мембраною: а) рибос...

1 Назвіть поділ, після якого 2 дочірні клітини мають однаковий хромосомний набір з материнською клітиноюа)множинний б) мітотичний в)мейотичний г)брунькування 2 Зазначте, які органели клітини вкриті подвійною мембраною: а) рибосоми б) пластиди в) мітохондрії г) комплекс Гольджі 3 Як називається вміст клітини без ядра: а) гіалоплазма б) цитоплазма в) органела г) компартмент 4 В яку фазу мітозу зникає ядерна оболонка: а) профаза б) метафаза в) телофаза г) анафаза 5.Які речовини входять до складу рибосом: а) білки б) і-РНК в) т-РНК г) вуглеводи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.б 2.в 3.а 4.а 5.аи плюс рРНК