1. Назвіть регіон, який став центром катарської єресі. А Північна Німеччина Б Східна Англія В Південна Франція Г Південна Італія 2. Влада Папи Римського сягнула вершини своєї могутності в.... □ А У-ІХ ст. □ В ХІІ-ХІІІ ст. □ Г Х...

1. Назвіть регіон, який став центром катарської єресі. А Північна Німеччина Б Східна Англія В Південна Франція Г Південна Італія 2. Влада Папи Римського сягнула вершини своєї могутності в.... □ А У-ІХ ст. □ В ХІІ-ХІІІ ст. □ Г ХІУ-ХУ ст. 3. Якою мовою велося богослужіння у католицьких храмах? □ А старогрецькою □ Б латиною □ Б національними мовами Г арабською 4. Зображений винахід пов’язують з діяльністю... . А П’єраАбеляра ~^\ Б Роджера Бекона ~^\ В Йогана Ґутенберга ~^\ Г Лева Математика 5. Найбільший вплив на розвиток середньовічної культури у Західній Європи мала... . А християнська церква Б світська влада □ Б народна культура □ г культурні впливи зі Сходу 6. Відродження античної культури при дворі франкських королів називають... . □ А меровінзьким □ Б каролінзьким □ Б капетинзьким Г вельфським 7. Пошуками «філософського каменю» в середні віки займалися... . □ А алхіміки □ Б інквізитори □ Б схоласти □ г жонглери 8. Мандрівних студентів-школярів, які блукали Європою в пошуках знань і створили окремий шар середньовічної культури, називали... . А трубадурами Б мінезинґерами □ Б вагантами Г скальдами 9. Середньовічна філософія, яка ставила за мету науково обґрунтувати релігійний світогляд, мала назву... . □ А алхімія □ Б інвеститура □ Б схоластика □ г індульгенція 10. Який із зображениххрамів збудований в готичному стилі? 11. Головнимиприкрасамиготичниххрамівбули... . А вітражі і скульптури Б картини та ідоли В ікони і фрески Г орнаменти і в’язь 12. Зображену репродукцію доцільно використати як ілюстрацію до твору.... А «Декамерон» Дж. Боккаччо Б «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі В «Вступ в теологію» П’єра Абеляра Г «Книга пісень» Франческо Петрарки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1В 2В 3Б 4? 5А 6Б 7А 8Б 9? 10ГцеРеймський собор Франція 11?