1. Обчислити масові частки елементів в подвійному суперфосфаті (фосфорне добриво) Ca(H2PO4)2.   Дано          Розвязання    2. Дорогоцінне каміння рубін і сапфір містять цю речовину. Ця сполука складається з двох елементів – Ал...

1. Обчислити масові частки елементів в подвійному суперфосфаті (фосфорне добриво) Ca(H2PO4)2.   Дано          Розвязання    2. Дорогоцінне каміння рубін і сапфір містять цю речовину. Ця сполука складається з двох елементів – Алюмінію і Оксигену. У 51 г речовини міститься 27 г Алюмінію. Знайдіть масову частку Оксигену. Відповідь дайте у вигляді звичайного дробу.   Дано          Розвязання    3. У якій масі метану міститься 2 кг Гідрогену? Дано          Розвязання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)массовая доля кальция=40:234=0,17(17%) массовая доля фосфора=62:234-0,26(26%) массовая доля кислорода=128:234=0,55(55%) 2)массовая доля кислорода=24:51-0,47(47%) 3)              СН4                 12:4                 3:1 4:1=Х:2 Х=8(кг)метана