1- Означальне 2- З`ясувальне 3- Обставинне наслідку 4- Обставине часу а- Адже матінка недурно сказал и, що світ не без добрих людей. б- Було так тихо, що навіть шелест листя на ясені здавався великим шумом. в- Моря перелетиш і ...

1- Означальне 2- З`ясувальне 3- Обставинне наслідку 4- Обставине часу а- Адже матінка недурно сказал и, що світ не без добрих людей. б- Було так тихо, що навіть шелест листя на ясені здавався великим шумом. в- Моря перелетиш і не впадеш, допоки буде в серці рідна мова. г- На небі збиралися великі хмари, так що можна сподіватися дощу. д- Англія - перша неслов`янська країна, де з`явилися переклади українських дум.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-д. 2-а. 3-г. 4-в. Речення б - обставинне ступеня й міри дії.