1. Переведите и запишите слова украинским языком . 2. Подберите к каждому слову и запишите слово с такой же приставкой . С двумя любыми словами сложите и запишите предложения . Соучастник , противотанковый , междугородний , пр...

1. Переведите и запишите слова украинским языком . 2. Подберите к каждому слову и запишите слово с такой же приставкой . С двумя любыми словами сложите и запишите предложения . Соучастник , противотанковый , междугородний , предосенний , осмотреть , преждевременный , прадед , побережье , успокаивать , отступать .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
спільник - спільнота протитанковий - протимінний міжміський - міжобласний передосінній - на передодні оглянути - огляд передчасний -  прадід - правнук набережна заспокоювати - засипати відступати - віддалятися Коли наше місто засипало, то ми почули як зірвався міжміський експрес, який наїхав на протитанкову міну