1) Поясніть закономірності поширення корисних копалин на території України? 2)чому про січень кажуть "Сонце на літо, а зима на мороз"? 3)Наведіть приклади негативного впливу природно-кліматичних чинників на господарську діяльні...

1) Поясніть закономірності поширення корисних копалин на території України? 2)чому про січень кажуть "Сонце на літо, а зима на мороз"? 3)Наведіть приклади негативного впливу природно-кліматичних чинників на господарську діяльність людини? ;)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3) потому что летом тепло а зимой холодно и это все происходит в климатических поясов