1 Познач правильне висловлювання А: За допомогою префіксів утворюються нові слова. Б: За допомогою префіксів змінюються слова. В: За допомогою префіксів можна утворити антоніми 2 Вибери та познач групу слів,у кожному з яких є ...

1 Познач правильне висловлювання А: За допомогою префіксів утворюються нові слова. Б: За допомогою префіксів змінюються слова. В: За допомогою префіксів можна утворити антоніми 2 Вибери та познач групу слів,у кожному з яких є префікс А:рослина Б:подумайте В:виступає зламав повітря розписався пожежник полиця вирішувати звучати хмаринка розписатися 3 Як пишуться префікси роз-, без-? _________________________________ _________________________________ 4 Поділи рисками слова для переносу. З*єднати, об*ява, під*ізд, з*явився, роз*ізд,об*єднати,в*ізд 5 Вибери групу букв,перед якими в словах буде писатися префікс с-. А:кпт фч Б:фтх бп В:фтк пх 6 Запиши слово,в якому префікс від слова приізд, корінь від слова казати, суфікс і закінчення від слова ніжка _______________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) За допомогою префіксів утворюються нові слова