1. Позначте твердження яке е правильним? 1. завжди видокремлюеться означення виражене диеприкметником зворотом 2. завжди видокремлюеться означення, яке стосуеться особового займенника. 3. завжди видокремлюеться означення яке ст...

1. Позначте твердження яке е правильним? 1. завжди видокремлюеться означення виражене диеприкметником зворотом 2. завжди видокремлюеться означення, яке стосуеться особового займенника. 3. завжди видокремлюеться означення яке стоить пiсля означуваного слова. 4. завжди вiдокремлюеться неузгоджене означення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше твердження є правильним.