1) правление Ярослава и его реформы 2) создание первого письменного сборника законов '' Русская правда ''помогите срочно надо

1) правление Ярослава и его реформы 2) создание первого письменного сборника законов '' Русская правда '' помогите срочно надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 1Під  час правління Київська Русь набула великого розвитку і масштабного розвитку. Ярослав Мудрий вів активну політику із закордонними державами, збудував  Золоті ворота в Києві , Софіївський собор, відреставрував багато храмів, започаткував першу бібліотеку ,зменшив податки ,вів торгівельну політику із різними державами 2 Руська правда це закон у якому захищаються права  людей .