1.Прочитай вірш.спиши. Грають в морі між камінням розфарбовані промінням зграї

1.Прочитай вірш.спиши. Грають в морі між камінням розфарбовані промінням зграїхвиль живих. Плещуть,ловляться,тікають, лащать,скелі обнімають, ллються через них. Лащити-пестити,ніжно гладити. 2.Визнач дієвідміну дієслів і надпиши. 3.До виділених слів добери споріднені слова.Запиши їх.Визнач до якої дієвідміни вони належать.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Грають-1 діевідміна,множина,3 особа, плещуть-1 дієвідміна.множина,3 особа, ловляться-2 дієвідміна, тікають-1 дієвідміна, лащать-2 дієвідміна, обнімають-1 дієвідміна, ллються-2 дієвідміна,