1. Прочитай і запиши відповіді на запитання Хто ти? Для мами і тата - ... ...
1. Прочитай і запиши відповіді на запитання Хто ти? Для мами і тата - ... Для дідуся і бабусі - ... Для брата і сестри - ... Для вчительки - ... В автобусі - ... У бібліотеці - ... У магазині - ... У театрі - ... .
Ответ(ы) на вопрос:
я дочка
онука
сестра
учениця
пасажир
читач
покупець
глядач
1. Прочитай і запиши відповіді на запитання Хто ти? Для мами і тата - ... донька,дочка Для дідуся і бабусі - ...внучка Для брата і сестри - ... сестра Для вчительки - ...учениця В автобусі - ... пасажир У бібліотеці - ... читач У магазині - ... покупець У театрі-глядач