1. Прочитай. Випиши спочатку слова з двома, потім — з трьома, чотирма і п'ятьма звуками. Сон, що, я, він, дощ, джміль, яма, щука, юнак, їжак, дзьоб, щит, ліс, ґедзь.2. У яких словах звуків більше, ніж букв, а в яких — менше? По...
1. Прочитай. Випиши спочатку слова з двома, потім — з трьома, чотирма і п'ятьма звуками.
Сон, що, я, він, дощ, джміль, яма, щука, юнак, їжак, дзьоб, щит, ліс, ґедзь.
2. У яких словах звуків більше, ніж букв, а в яких — менше? Поясни чому.
Ответ(ы) на вопрос:
з двома: я. з трьома: сон, що, він, дзьоб, ліс, ґедзь. з 4: дощ, джміль, яма, щит. з 5: щука, юнак, їжак. 2) буква щ даЄ 2 звука ш та ч: щит, дощ, щука дз та дж завжди дають один звук: ґедзь джміль - в цих словах звуків менше букви ї, ю,я на початку складу дает 2 звука (й та і) та (й та у) (й а): їжак, юнак, яма в цих словах звуків больше: я, щит, дощ, щука, юнак, їжак в цих словах звуків менше: ґедзь джміль дзьоб Надеюсь помогла :) Удачи!