1. Простим є речення 1. Навіщо мені весна, коли твої очі - проліски. 2. То все було в весняній круговерті, у юності щасливому гнізді. 3. Увечері стало хмаритись, смеркало швидко. а) перше б)друге в)третє 2. Спонукальним є речен...

1. Простим є речення 1. Навіщо мені весна, коли твої очі - проліски. 2. То все було в весняній круговерті, у юності щасливому гнізді. 3. Увечері стало хмаритись, смеркало швидко. а) перше б)друге в)третє 2. Спонукальним є речення 1. Сумне село стає врочисто білим! 2. Чекайте мене на подвір’ї школи! 3. Ми любимо своїх батьків . перше друге третє 3. Складений дієслівний присудок є в реченні 1. А тепер будемо збирати яблука в саду. 2. Ніч була ясна, зоряна. 3. Він згодний був вийти на робуту у свій вихідний. а)першому б)другому в)третьому 4. Односкладним безособовим є речення 1. Завіяло, заговорило снігом у полі.. 2. У залі зааплодували. 3. Козацькому роду нема переводу. а)перше б)друге в)третє 5. Неповним є речення 1. А поруч усміх, ласка мами. 2. Жовті долоні клена. 3. Бджола - відома трудівниця. а)1 б)2 в) 3 6. Поширеним є речення 1. День починає згасати. 2. Почалась, мабуть, вистава. 3. Вона сіла відпочити. а)1 б)2 в)3 7. Тире при відокремленій прикладці треба поставити в реченні 1. Обабіч дороги вишикувалися каштани почесна варта весни. 2. А наше діло все це прополоти. 3. Повіяв вітер по долині пішла дібровою луна. а)першому б)другому в) третьому 8. Одиничний дієприслівник необхідно виділяти комами в реченні (розділові знаки пропущено) 1. Краще вмерти біжучи аніж жити гниючи. 2. Мене там мати повивала і повиваючи співала. 3. А експрес летів і летів поспішаючи. а)першому б)другому в)третьому 9. Граматичну помилку допущено в реченні 1. Відпочиваючи в Карпатах, ліси напувають тебе цілющою силою. 2. Готуючись до іспитів, учень повторив увесь вивчений матеріал. 3. Наївшись огіркових пуп’янків, Сашко натрапив на моркву. а)першому б)другому в)третьому 10. Вставне слово є в реченні (розділові знаки пропущено) 1. Відчиняли люди ворота поливали на щастя дорогу. 2. У ці дні в школах панує тиша адже канікули настали. 3. Іван Франко відомо знав чотирнадцять європейських мов. а)першому б)другому в)третьому 11. Пунктуаційну помилку допущено в реченні 1. Уже під захід сонця лелека, натомлений за день, повернувся до свого гнізда й, обважнілий, поринув у солодкий сон. 2. Залитий сонячним теплом, день поволі згасав, все навкруги ставало жовто-рожевим. 3. Зорі спадали з неба, білі, непрозорі, і клалися в намети. а)першому б)другому в)третьому 12. Правильно розставлено розділові знаки в реченні 1. Сидить на поріжку і обриває пелюстки на ромашці: "Є - нема, є - нема, є..." 2. "З тобою мова буде потім, - сказав Іван. - а я служу народові". 3. "Христе, тікаймо!", - твердо й рішуче прошепотіла до неї Олеся. а)1 б)2 в)3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1б 2 друге 3а 4а 5б 6в 7а 8б 9а 10в 11б 12в