1 речення з розрядом прислывника: Місця дії часу дії способу дії міри і ступення дії причини дії мети дії

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2завтра у мене день народження 1поблизу будинка росла береза 3 ми читали напам'ять вірш Тараса Шевченка 4я ледве написала домашні завдання 5 Олесь навмисне ніяково посміхнувся 6 я мимоволі вивчила зарубіжну