1. Розрахуйте в якій сполуці – NaNO3 чи Ca(NO3)2 - масова частка Hітрогену більша. 2. До ск?

1. Розрахуйте в якій сполуці – NaNO3 чи Ca(NO3)2 - масова частка Hітрогену більша. 2. До ск??аду солі входять: Натрій — 32,4%, Сульфур — 22,53% та Оксиген. Знайдіть формулу солі 3 . Натрій гідроксид масою 11,6г нейтралізували нітратною кислотою масою 27 г. Яка маса утвореної солі? 4. При взаємодії 34,25 г двовалентного металу з водою виділився водень масою 0,5 г. Визначте метал.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну вот ты и попалась!)