1. Розташовані на відстані 3 см, однакові за розмірами маленькі мідні кульки, що мають різнойменні заряди, притягуються з силою 40 мкН. Кульки тимчасово з’єднують тонким провідником, після чого вони відштовхуються з силою 22,5 ...
1. Розташовані на відстані 3 см, однакові за розмірами маленькі мідні кульки, що мають різнойменні заряди, притягуються з силою 40 мкН. Кульки тимчасово з’єднують тонким провідником, після чого вони відштовхуються з силою 22,5 мкН. Визначте більший за модулем початковий заряд кульки. Коефіцієнт
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По закону Кулона находи q1*q2 и |q1-q2|^2, дальше решай систему