1)Що таке анафора(Кіплінг«Якощо»? 2)Авторські спогади і розуми у вірші Пушкіна 19 жо?

1)Що таке анафора(Кіплінг«Якощо»? 2)Авторські спогади і розуми у вірші Пушкіна 19 жо??тня 3)Поетизація високого почуття, кохання у вірші «Чуєш ти чекай мене» 4) Твір-мініатюра.образ Грея у повісті О.Гріна «Пурпурові вітрила»
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Единственное что я поняла, так это про анафору. Так вот, простым и русским языком говоря, анафора-это повторение подряд строчек в стихотворении.)