1. Що ви є така за людина, скажіть нам неофіціально, так, ніби ми й не на війні зовсім; 2. Часом їхня нелюбов і навіть прзирство до нас не мали впину. 3. Жаль підточує людину, мов та шашіль. Перемагають горді, а не жалісливі! 4...

1. Що ви є така за людина, скажіть нам неофіціально, так, ніби ми й не на війні зовсім; 2. Часом їхня нелюбов і навіть прзирство до нас не мали впину. 3. Жаль підточує людину, мов та шашіль. Перемагають горді, а не жалісливі! 4. Не здожене куля, здожене воша, а війна своє, казав той, візьме... А дід Савка. Б дід Платон. В Іван Дробот. Г Борис Троянда. Д Петро Колодуб. Чиї це слова з твору "Ніч перед боєм" Олександра Довженко
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповіді: 1.В 2.Д 3.Б 4.А