1 січня 2015 року в Україні офіційно розпочали видавати біометричні паспорти. В них вбудовані мікрочіпи,які містять основні дані,двовимірне фотозображення власника паспорта,зображення вібитків його пальців та однією з оболонок ...
1 січня 2015 року в Україні офіційно розпочали видавати біометричні паспорти.
В них вбудовані мікрочіпи,які містять основні дані,двовимірне фотозображення власника паспорта,зображення вібитків його пальців та однією з оболонок ока.Назвіть її.
а)Рогівка
б)Сітківка
в)Райдужка
г)Склера
д)Судинна
Допоможіть будь ласочка!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)))))))))))))))))))))))))))