1. Смерть Сталіна призвела… а) до запеклої боротьби в партійно-державному керівництві; б) до розпаду СРСР; в) до початку Третьої світової війни. 2. Які галузі промисловості були пріорітетними в УРСР у роки семирічки? а) легка, ...

1. Смерть Сталіна призвела… а) до запеклої боротьби в партійно-державному керівництві; б) до розпаду СРСР; в) до початку Третьої світової війни. 2. Які галузі промисловості були пріорітетними в УРСР у роки семирічки? а) легка, харчова, електроніка; б) металургія, вугільна, електротехніка; в) машинобудування, літакобудування, ракетобудування. 3. Початком десталінізації в СРСР слід вважати… а) смерть Сталіна; б) виступ Хрущова на ХХ з`їзді КПРС; в) усунення Берії від влади. 4. «Золотою» п`ятирічкою вважають… а) восьму; б) десяту; в) одинадцяту. 5. Четверту конституцію УРСР було прийнято: а) 1977; б) 1978; в) 1979. 6. Українську Гельсінську групу очолив: а) П. Григоренко; б) М. Руденко; в) В. Чорновіл. 7.Розвиток якої галузі української науки пов`язаний з іменем академіка В. Глушкова? а) медична; б) кібернетика; в) мовознавство; г) генетика. 8. Розставте події в хронологічній послідовності: а) реформа системи освіти; б) святкування з нагоди 300-річчя Переяславської ради; в) заснування Шевченківської премії; г)ХХ з’їзд КПРС 9. На початок 1980-х років дисидентський рух в Україні було практично розгромлено. Причинами цього були…(більше ніж одна правильна відповідь) а) нечисленність дисидентів; б) діяльність дисидентів була дискредитована зв`язками з іноземними розвідками; в) відсутність підтримки їхньої діяльності збоку населення; г) перехід наприкінці 1970-х років до терористичних методів боротьби; д) відсутність належної організованості; е) оперативність і жорстокість каральних органів 10. Охарактеризуйте історичне значення ХХ з`їзду КПРС?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.а; 2.а; 3.б; 4.а; 5.б; 6.б; 7.б; 8.б,в,а; 9.в,е,д. 10.На 20 сьезде КПРС началась десталинизация.