1 .Спишить речення , розкриваючи дужки . пидкреслить прикметники як члени речення . Яки з прикметники використані для точного опису предметів ( подий , явищ ) ? Попрощалося ясне сонце з чорною с(е,і )млею , висткпае круглий мі...

1 .Спишить речення , розкриваючи дужки . пидкреслить прикметники як члени речення . Яки з прикметники використані для точного опису предметів ( подий , явищ ) ? Попрощалося ясне сонце з чорною с(е,і )млею , висткпае круглий місяць з (у,и )зорею строю 2. Уже листопад пидкрався з-за дубів і гай знимае золоту перуку . 3. Кризь мутни ши(б, п )ки тихою задумою пробиваеться синя , боязке проми(н,нн)я . 4. національновизвольна вийна украйн(ь)з(ь)кого народу проти польського панува(н,нн)я тривала з 1648 по 1657 рик . 5 . Блискавка найбільш часто виникае в купчасто - дощових хмарах , які називають грозовими .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 1 .Спишить речення , розкриваючи дужки . пидкреслить прикметники як члени речення . Яки з прикметники використані для точного опису предметів ( подий , явищ ) ?  Попрощалося ясне сонце з чорною землею , виступае круглий місяць з (у,и )зорею строю  2. Уже листопад підкрався із-за дубів і гай знімае золоту перуку .  3. Крізь мутні шибки тихою задумою пробиваеться синє , боязке проминня .  4. національно-визвольна вийна украйнського народу проти польського панування тривала з 1648 по 1657 рік .  5 . Блискавка найбільш часто виникае в купчасто - дощових хмарах , які називають грозовими .