1-тапсырма "Жасырынған әріп" ойыны. көп нүктенің орына керекті әріпті қойыңдар. cөздерден сөз тіркестерін құраңдар. үлгі : қар - қыста көп болса, жазда егін жақсы шығады. ...ар, ...ырау, бо...ан, а...з, шан... , ап...ақ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кырау терезені басып алыпты.Далада боран согып тур.Аяз катты болганы сонга бетти кариды.Демаоыс куны далада балалар шанамен сырнанап ойнап жур.Карлар маржандай аппак