1) У ДІВЧИНКИ БУЛО 5 ЗОШИТІВ  ВОНА КУПИЛА ЩЕ 2  СКІЛЬКИ ЗОШИТІВ  СТАЛО В ДІВЧИНКИ.                                                                                                                              2)У ДІВЧИНКИ БУЛО 5...

1) У ДІВЧИНКИ БУЛО 5 ЗОШИТІВ  ВОНА КУПИЛА ЩЕ 2  СКІЛЬКИ ЗОШИТІВ  СТАЛО В ДІВЧИНКИ.                                                                                                                              2)У ДІВЧИНКИ БУЛО 5 ЧИСТИХ ЗОШИТІВ  2 ЗОШИТИ ВОНА СПИСАЛА  СКІЛЬКИ ЧИСТИХ ЗОШИТІВ ЗАЛИШИЛОСЬ У ДІВЧИНКИ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 5+2=7 зошитів стало у дівчинки 2)5-2=3 чистих зошита залишилось у дівчинки