1. У яблук червоне забарвлення шкірки домінує над білим забарвленням. Визначте заб

1. У яблук червоне забарвлення шкірки домінує над білим забарвленням. Визначте забарвлення шкірки у плодів, отриманих в результаті таких схрещувань. Визначте їх генотип і фенотип. Схрещування: 1) Аа х Аа. 2) АА х Аа. 3) аа х АА. 4) Аа х аа.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Аа*Аа Потомство АА,Аа,Аа,аа Аа,Аа-червоні аа-білі Генотип 1:2:1 Фнотип3:1 2)АА*Аа Потомство Аа,Аа Генотип1:1 Фенотип 100% 3)аа*АА Потомство Аа Генотип и фенотип 100% 4)Аа*аа Потомство Аа,аа Генотип 1:1 Фенотип 1:1