1. У запропонованому переліку речовин до складних речовин належать: Cu, NaCl, Cl2, CuSO4, Fe, H2O, Br2, BaCl2, Al, P, C2H6, O2. 2. Укажіть оксиди, в яких валентність елемента найбільша: а) CO; б) N2O; в) WO3; ...

1. У запропонованому переліку речовин до складних речовин належать: Cu, NaCl, Cl2, CuSO4, Fe, H2O, Br2, BaCl2, Al, P, C2H6, O2. 2. Укажіть оксиди, в яких валентність елемента найбільша: а) CO; б) N2O; в) WO3; г) NO2; д) SO3. 3. Відносна молекулярна маса речовини Na3PO4: а) 70; б) 164; в) 118; г) 116. 4. Дано рівняння реакції: P + Н2 PH3 Сума коефіцієнтів у ньому дорівнює: а) 7; б) 3; в) 5; г) 14. 5. Серед запропонованих речовин укажіть «зайву»: а) водень; б) фосфор; в) сірка; г) азот; д) нікель. 6. Укажіть реакції заміщення: а)Fe+2HCI-->FeCI2+H2 в)Zn+CI2--> ZnCI2 б)2KCIO3-->2KCI+O2 Г)WO3+3H2-->W+3H2O 7. Напишіть формулу речовини, що складається з одного атома Магнію, одного атома Сульфуру, трьох атомів Оксигену. Обчисліть масову частку Оксигену в цій речовині. 8. Розставте коефіцієнти в хімічних рівняннях: а) Na + O2 Na2O б) HgO Hg + O2 в) Fe+HCl FeCl2 + H2 9. Складіть формули продуктів реакції та розставте коефіцієнти: а)С+O2-->CO(верху у них 2 римскими CO) б)Mg+H2-->MgH(вверху у Mg 2 а у H 1) 10. Допишіть реакції, розставте коефіцієнти, визначте тип реакції: а)P+?-->P3S3(2и 3 маленькие внизу) б)NaI+?--->I2(2 маленькая внизу)+NaCI в) HBr-->Br2+?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У запропонованому переліку речовин до складних речовин належать: NaCl,CuSO4,  H2O, BaCl2, C2H63. Відносна молекулярна маса речовини Na3PO4: б) 164 4. Дано рівняння реакції: P + Н2= PH3 Сума коефіцієнтів у ньому дорівнює: 2P + 3H₂ = 2PH₃ (2+3+2=7) а) 7; 5. Серед запропонованих речовин укажіть «зайву»:д) нікель. т.к. он металл 6.  Укажіть реакції заміщення: а)Fe+2HCI-->FeCI2+H2    Г)WO3+3H2-->W+3H2O 7. MgSO₃ Mr(MgSO₃) = 24+32+16·3 = 104 w(O) = 16·3\104 = 0.4615 = 46,15% 8.  а) 4Na + O₂ = 2Na₂O  б) 2HgO = 2Hg + O₂ в) Fe+2HCl = FeCl₂ + H₂  9/  а)2С+O₂-->2CO б)Mg +H₂-->MgH₂ 10/  а)2P+3S-->P₂S₃ (з'єднання) б)2NaI+Cl₂--->I₂ +2NaCI (заміщення) в) 2HBr-->Br₂+H₂(розкладання)