1) Укажіть ділянку кореня, яказахищає зону росту. А. Провідна зона. Б. Кореневий чохлик В. всисна зона Г. Зона розтягування.  3) Укажіть тварину, яка має замкнену кровоносну систему.  А. павук-хрестовик.  Б. планарія молочно-бі...

1) Укажіть ділянку кореня, яказахищає зону росту. А. Провідна зона. Б. Кореневий чохлик В. всисна зона Г. Зона розтягування.  3) Укажіть тварину, яка має замкнену кровоносну систему.  А. павук-хрестовик.  Б. планарія молочно-біла.  В. дощовий черв"як.  Г. бджола медоносна 4) Укажіть клітини, які розташовані на щупальцях цідри прісноводної. А. шкірно-м"язові і статеві Б. шкірно-м"язові і жалкі В. жалкі і залозисті Г. залозисті і статеві 5) Назвіть сенсорну систему, рецептори якої реагують на різноманітні леткі хімічні речовини. А. нюхова Б. зорова В.слухова Г. смакова.  6) Порожнина суглобової сумки заповнена: а) рідиною б) кістковою тканиною в) лімфою г) жировою тканиною. 7) Назвіть компоненти крові, що беруть участь у функціонуванні імунної системи. а) тромбоцити б) лейкоцити в) еритроцити г) мінеральні солі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответы:) 1) Б 3) В 4) В 5) А 6) А 7) Б