1.     Укажіть тип реакції за допомогою якої можна добути алкан:А.    Приєднання води до алкенівБ.   Полімеризація алкенівВ.    Відщеплення галогенів від дигалогенопохідних алканівГ.    Крекінг алканів

1.     Укажіть тип реакції за допомогою якої можна добути алкан: А.    Приєднання води до алкенів Б.   Полімеризація алкенів В.    Відщеплення галогенів від дигалогенопохідних алканів Г.    Крекінг алканів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) крекинг алканов термическое разложение про температуре свяше 1000 градусов (для метана характерно)