1. Установіть відповідність між органом дихальної системи та його функцією: Орган Функція А трахея 1 розподіл вдихуваного повітря між легенями Б бронхи 2 вільний рух повітря В діафрагма 3 зігрівання повітря Г гортань 4 ...

1. Установіть відповідність між органом дихальної системи та його функцією: Орган Функція А трахея 1 розподіл вдихуваного повітря між легенями Б бронхи 2 вільний рух повітря В діафрагма 3 зігрівання повітря Г гортань 4 відокремлення грудної та черевної порожнин 5 утворення звуків 2. Укажіть відповідність між захворюванням та органом, у якому воно виникло: Захворювання Орган А пневмонія 1 серце Б цистит 2 кишечник В інфаркт 3 легені Г апендицит 4 сечовий міхур 5 нирка 3. Установіть відповідність між сенсорною системою та процесами, що залежать від її роботи: Сенсорна система Процеси А смакова 1 визначення сили звуку Б дотикова 2 розпізнавання їстівних грибів В слухова 3 формування апетиту Г зорова 4 виникнення відчуття положення тіла в просторі 5 розпізнавання вібрації
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 1. A -2 2. Б - 1  3.  В - 5  4.  Г -3 2) А -3 Б-4 В-1 Г-2 3) А-3 Б-4 В-1 Г-2