1. Установіть відповідність між реченнми та ускладнювальними елементами речень (розділові заки пропущено) А. Хтось мабуть зорі позбирав у небі 1.Речення із звертанням. Б. У лісі тихо й затишно зранку. 2.Речення із вставним слов...

1. Установіть відповідність між реченнми та ускладнювальними елементами речень (розділові заки пропущено) А. Хтось мабуть зорі позбирав у небі 1.Речення із звертанням. Б. У лісі тихо й затишно зранку. 2.Речення із вставним словом. В. Ніжним подихом вітру теплим сонячним променем вітає нас весна. 3.Речення з однорідними додатками Г. Збери веселко всі свої барвисті стрічки у віночок. 4.Речення з однорідними присудками. 5. Речення з однорідними підметами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Г    2. А   3.В   4.Б 2)В і Г