1. Установіть відповідність між явищами та рівнями організації живої матерії, на яких вони відбуваються. 1 Молекулярний рівень 2 Біосферний рівень 3 Популяційно-видовий рівень 4 Організмовий рівень А Утворення Великого бар...

1. Установіть відповідність між явищами та рівнями організації живої матерії, на яких вони відбуваються. 1 Молекулярний рівень 2 Біосферний рівень 3 Популяційно-видовий рівень 4 Організмовий рівень А Утворення Великого бар’єрного рифу коралами Б Перетворення личинки на дорослу комаху В Перетворення пропластид на хлоропласти Г Фотоліз води Д Нерестова міграція осетрових риб 2.Розмістіть вуглеводи в послідовності за кількістю атомів Карбону, які входять до складу молекули, від найменшої до найбільшої: а) тріоза; б) пентоза; в) тетроза; г) гексоза. 3. За якими ознаками можна розпізнати фази мітозу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1234 Бавг 2)в Оваловнвд