1. Утворити прикметники за допомогою суфіксів -ськ-, -зьк-, цьк-, звертаючи увагу на зміни приголосних при словотворенні. Абхазія, Волга, Гаага, Золотоноша, Кривий Ріг, Галич, Кременчук, Дрогобич, Прага, Бахмач, Прилуки, Умань,...
1. Утворити прикметники за допомогою суфіксів -ськ-, -зьк-, цьк-, звертаючи увагу на зміни приголосних при словотворенні. Абхазія, Волга, Гаага, Золотоноша, Кривий Ріг, Галич, Кременчук, Дрогобич, Прага, Бахмач, Прилуки, Умань, Калуга, Гадяч, Сиваш, Овруч, Кагарлик, Париж, Ясси. 2. Провідміняти словосполучення. Сидоренко Валентин Петрович, Кравчук Світлана Вікторівна, Швець Олег Ігорович, Кисіль Валерій Федорович.
Ответ(ы) на вопрос:
абхазький, волзький, гаазький, золотоніський, криворізький, галицький, кременчуцький, дрогобицький, празький, бахмацький, прилуцький, уманьський, калузький, гадяцький, сиваський, овруцький, кагарлицький, паризький, ясський. ( все на 100% уверена). Н.Сидоренко Валентин Петрович Кравчук Світлана Вікторівна Р. Сидоренка Валентина Петровича Кравчук Світлану Вікторівну Д.Сидоренку Валентину Петровичу Кравчук Світлані Вікторівні З.Сидоренка Валентина Петровича Кравчук Світлану Вікторівну
О.Сидоренком Валентином Петровичем Кравчук Світланою Вікторівною М.(на)Сидоренко Валентин Петрович (на)Кравчук Світлані Вікторівні К.Сидоренко Валентине Петровичу Кравчук Світлано Вікторівно Н. Швець Олег Ігорович Кисіль Валерій Федорович. Р. Швеця Олега Ігеревича Кисіля Валерія Федоровича Д. Швецю Олегу Ігоревичу Кисілю Валерію Федоровичу З. Швеця Олега Ігоревича Кисіля Валерія Федоровича О. Швецем Олегом Ігоровичем Кисілем Валеріем Федоровичем М. (на) Швецю Олегу Ігоревичу (на) Кисілеві Валерії Федоровичі К. швецю Олегу Ігоревичу Кисілю Валерію Федоровичу (тут 99%)Ⓐ