1. Валовий внутрішній продукт(ВВП), розрахований у сталих (цінах базового року), називають: а) потенційним; б) реальним; в) намінальним. 2. Чистий національний продукт (ЧНП) визначається як: а) різниця між величиною валового на...

1. Валовий внутрішній продукт(ВВП), розрахований у сталих (цінах базового року), називають: а) потенційним; б) реальним; в) намінальним. 2. Чистий національний продукт (ЧНП) визначається як: а) різниця між величиною валового національного продукту і сумарною вартістю зносу основних фондів (амортизації); б) відношення розмірів сукупного продукту до витрат факторів виробництва; в) сума доданої вартості в усіх галузях економіки. 3. один із головних нецінових факторів сукупного попиту: а) ринкова вартість усіх товарів і послуг, вироблених протягом року; б) макроекономічна політика (фіксальна і монетарна);  в) розмір заробітньої плати найманих робітників у певній галузі виробництва. 4. Економічний підйом характеризується: а) повним використанням виробничих потужностей; б) зниженням рівня прибутку і ставок заробітної плати; в) слабкою інвестиційною діяльністю підприємств. 5. Один з основних напрямків соціального захисту населення: а) збільшення ставки оподаткування; б) трансфертні виплати; в) зменшення пільг певним категоріям населення. 6. Людина одержує статус безробітного, коли вона: а) звільнена з роботи; б) зареєстрована в державній службі зайнятості; в) забезпечена частковою зайнятістю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Валовий внутрішній продукт(ВВП), розрахований у сталих (цінах базового року), називають: а) потенційним; б) реальним; 2. Чистий національний продукт (ЧНП) визначається як: а) різниця між величиною валового національного продукту і сумарною вартістю зносу основних фондів (амортизації); 3. один із головних нецінових факторів сукупного попиту: в) розмір заробітньої плати найманих робітників у певній галузі виробництва. 4. Економічний підйом характеризується: а) повним використанням виробничих потужностей; 5. Один з основних напрямків соціального захисту населення: б) трансфертні виплати; 6. Людина одержує статус безробітного, коли вона: б) зареєстрована в державній службі зайнятості;