1 варіант. українська мова будь ласка поможіть, відповім теж. 1 який розділ науки про мову вивчає словосполучення і речення? 2 Лише іменникові словосполучення наведено в рядку:?? 3 Визначте вид присудка в реченні:? 4 Визначте...
1 варіант. українська мова будь ласка поможіть, відповім теж. 1 який розділ науки про мову вивчає словосполучення і речення? 2 Лише іменникові словосполучення наведено в рядку:?? 3 Визначте вид присудка в реченні:? 4 Визначте вид односкладного речення:? 5 Неправильно розтавлено розділові знаки перед совом "як" у реченні???? якщо вам не тяжко напишіть... знаю тільки перше "В"
Ответ(ы) на вопрос:
постарайтесь поконкретнее задать своё задание и тогда обязательно поможем