1. Виділене слово вжито в переносному значенні в реченні А. Коли в людині є народ, тоді вона вже людина. Б. Для того щоб стати щасливим, треба мріяти завжди. В. Зажурився сивий сад осінній у переддень снігів і холодів. Г. Якщо ...

1. Виділене слово вжито в переносному значенні в реченні А. Коли в людині є народ, тоді вона вже людина. Б. Для того щоб стати щасливим, треба мріяти завжди. В. Зажурився сивий сад осінній у переддень снігів і холодів. Г. Якщо хочеш жити для себе, живи для інших. 2. Синоніми вжито в реченні А. Луки, води, баговиння вільний голос подають. Б. Щедрують люди щедрою любов'ю. В. Швидко весни одцвітають, хутко літні дні спливають, скоро вже й зима. Г. А це зерно в золотому колоску на стеблині золоченій гойдається. 3. Діалектизми вжито в реченні А. Любіть красу своєї мови, звучання слів і запах слів: це квітка ніжна і чудова коханих батьківських степів. Б. Дощ пройшов шовковою ходою і лишив на місті краплі сліз. В. Тепер Іван був уже леґінь, стрункий і міцний, як смерічка, мастив кучері маслом, носив широкий черес і пишну кресаню. Г. Місяць був ясний, блискучий, як золотий турецький ятаган. 4. Фразеологічний зворот, ужитий у реченні Сказано по струні ходити – і ходи, виконує синтаксичну роль А. Підмета. Б. Додатка. В. Обставини. Г. Присудка. 5. Означення, що стоїть перед означуваним словом, НЕ потрібно відокремлювати в реченні (розділові знаки випущено) А. Оточені палубною дітворою ми даємо вільно себе розглядати. Б. Здивований він перечекав, не рухаючись з місця. В. Перемішаний з дощем сніг усе сипався й сипався із сірого неба. Г. Зволожена нічною прохолодою пахла травами наддніпрянська земля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 в 2 а 3 в 4 б ( не впевнена) 5 в