1. Виділений засіб зв’язку виступає сполучником у складнопідрядному реченні. А В

1. Виділений засіб зв’язку виступає сполучником у складнопідрядному реченні. А Виявляється, що слово «мрія» виникло в пошевченківську добу (І. Вихованець). Б Уся наша планета оповита невидимими шляхами, що ним мандрують слова (А. Коваль). В Через хвилину Стах знав, що везуть не якесь зерно, а тільки ячмінь (М. Стельмах). Г Установлено, що мовець активно використовує близько 3000 слів упродовж дня (І. Вихованець).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я зараз напишу ок???