1. вихідні речовини Фотосинтезу?? 2.У яких клітинах відбувається Фотосинтез?? 3.Енергія витрачається чи запасається??? 4. Кінцеві продукти Фотосинтезу?? 5. Уякий час доби відбувається Фотосинтез??? ОБІЦЯЮ 30 БАЛІВ ЧЕСНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Крахмал и сахар. 2. Фотосинтез только в клетках с хлорофиллом и на свету, дыхание во всех и всегда.  3.При фотосинтезе орг. в-во накапливается, при дыхании расходуется. 4.крахмал, сахар.  5. днем.