1 Викривлення хребта в бік називають:2 Лопатка належить до кісток :3 Зміщення головки кістки у суглобі називають:4 гомілка складається з:

1 Викривлення хребта в бік називають: 2 Лопатка належить до кісток : 3 Зміщення головки кістки у суглобі називають: 4 гомілка складається з:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)сколіоз 2) Плоскі кістки 3)вывих 4)Гомілка - Частина ноги від коліна до п'яти,складається з великої та малої гомілкової кісток, до яких приєднується надколінна чашечка.
Гость
1. Відхилення хребта убік – сколіоз. 2. Лопатка належить до плоских кісток.Лопатка належить до кісток пояса верхніх і чи передніх кінцівок. 3. Зміщення головок кісток в суглобі називають вивіх. 4. Гомілка складається з двох трубчастих кісток:великої та малої гомілкових.