1. Визнач найточніший синонім, який треба вставити в речення замість крапок. Наша сім’я живе в цегляному… . А) будинок Б) палац В) житло 2. Визнач рядок, у якому обидва з поданих іменників матимуть подовження приголосних в оруд...

1. Визнач найточніший синонім, який треба вставити в речення замість крапок. Наша сім’я живе в цегляному… . А) будинок Б) палац В) житло 2. Визнач рядок, у якому обидва з поданих іменників матимуть подовження приголосних в орудному відмінку однини А) мазь, молодість Б) радість, любов В) сіль, ніч 3. Визнач відмінок виділеного в реченні прикметника. Світ не без добрих людей. А) родовий Б) знахідний В) місцевий 4. Запиши математичний вираз словами: 38+16 До _______________________________ додати ____________________ 5. Покажи стрілочками звукову модель кожного слова. Бджола • • - - о - о Дощ • • - о - - Яблуко • • = о - - о - о Творче завдання Склади текст-опис лісу в твою улюблену пору року (4–5 речень).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наша сiм'я живе в цегляному будинку. Сiллю, нiччю добрих-р.в до тридцяти восьми додати шiстнадцять.