1. визначити типи односкладних речень: а. в передчуттi грози виходжу з домуб. здобудешь освiту- побачиш бiльше свiту в. менi було так весело!г. золота осiнь. д. свiтае.е. любiть Украiну! 3.перебудувати двоскладнi речення в одно...

1. визначити типи односкладних речень:  а. в передчуттi грози виходжу з дому б. здобудешь освiту- побачиш бiльше свiту  в. менi було так весело! г. золота осiнь.  д. свiтае. е. любiть Украiну!  3.перебудувати двоскладнi речення в односкладнi, визначити тип односкладних:  Я не сплю. Задача була розв язана. я хочу зустрiтись з друзями.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а. означено-особове. б. узагальнено-особове. в. безособове. г. називне. д. безособове. е. узагальнено-особове. 3. Не спиться - безособове. Задачу було розв"язано - безособове. Хотілося б зустрітися з друзями - безобове.