1. Визначте валентність кислотного залишкув сполуці Fe(NO3)32.Вкажіть формулу сильного електроліту:а)H2SO4б)H2SO3в)H2s3.Гідроксид натрію утворює осад з сульфатом:а)каліюб)мідів)барію4.Скільки з наведених речовин можуть реагуват...

1. Визначте валентність кислотного залишкув сполуці Fe(NO3)3 2.Вкажіть формулу сильного електроліту: а)H2SO4 б)H2SO3 в)H2s 3.Гідроксид натрію утворює осад з сульфатом: а)калію б)міді в)барію 4.Скільки з наведених речовин можуть реагувати розведеною сірчаною кислотою:вуглекислий газ,гідроксид міді,цинк: а)одна б)дві в)три
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. валентность 1. 2.H2SO4 3.Cu 4. 1, H2SO4+Zn=ZnSO4+H2!(выделение газа)