1. Як назвали історики Руську державу?2. Який титул мав правитель Русі з династії Києвичів?3. Хто здійснив першу спробу хрещення Русі?4. Коли припинила існуввати динстія Києвичів а) у V ст, б) у VII ст, в) у IX ст, г) у X ст.?5...

1. Як назвали історики Руську державу? 2. Який титул мав правитель Русі з династії Києвичів? 3. Хто здійснив першу спробу хрещення Русі? 4. Коли припинила існуввати динстія Києвичів а) у V ст, б) у VII ст, в) у IX ст, г) у X ст.? 5. Яка подія засвідчила вихід Русі а міжнародну арену? 6. Які княжіння першим виступили проти Рюриковичів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Київська Русь 2. князь або каган 3.Аскольд 4.882 році ( тоді Олег Віщий захопив Київ) 5.Хрещення Русі