1. як визначити рід, число і відмінок прикметника в реченні? 2. які закінчення мають прикметники у називному відмінку однини і множини? 3. як розрізнити форми прикметників жіночого роду в давальному і місцевому відмінках однин...

 1. як визначити рід, число і відмінок прикметника в реченні? 2. які закінчення мають прикметники у називному відмінку однини і множини? 3. як розрізнити форми прикметників жіночого роду в давальному і місцевому відмінках однини?        ОЧЕНЬ НУЖНО, ПОМОГИТЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прикметники схиляються за родами тільки в однині. Чоловічий рід: закінчення -ой, -ий, -ий. Наприклад: один (який?) Великий, добрий, чуйний. Жіночий рід: закінчення -а, -яя. Кофта (яка?) Червона, синя. Середній рід: закінчення -е, -її. Дзеркало (яке?) Кругле, синє. Рід імені прикметника можна визначити за іменнику, до якого воно відноситься в тексті. Імена прикметники схиляються по числах. В однині вони позначають ознака одного предмета, сукупності предметів. Наприклад: хороший варіант, великий стіл, дружний клас, весела молодь. Імена прикметники, що стоять у множині, позначають безліч предметів. Вони відповідають в називному відмінку на питання які? і мають закінчення -і, -і.