1) Яка кількість амінокислот закодована в ланцюгу ДНК ,який складається з 1500 нуклеотидів,якщо в ньому відсутні неімформантивні 2) У молекулі ДНК нуклеотиди "Т" складає 20% . Визначити процентний вміст інших нуклеотидів. 3) Чо...

1) Яка кількість амінокислот закодована в ланцюгу ДНК ,який складається з 1500 нуклеотидів,якщо в ньому відсутні неімформантивні 2) У молекулі ДНК нуклеотиди "Т" складає 20% . Визначити процентний вміст інших нуклеотидів. 3) Чому дорівнює довжина молекули ДНК ,якщо в ній число тилідилових неклеотидів 600000, а гуанілових 2400 4) Молекулярна маса каталази - 224000 дальтон . Скільки амінокислотних залишків у цій молекулі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: Розв’язання:М(каталази)=224000 дальтон n=М(білку)/М(сер.а-т)М(сер.а-т)=110 дальтон n=224000 дальтон/110 дальтон = 2036n(амінокислотних ланок) - ?Відповідь. У цій молекулі 2036 амінокислотних ланок