1. Яке біологічне значення утворення функціональної системи органів?2. Що спільного та відмінного в регуляції життєвих функцій організмів тварин і рослин?  3.Які органи і системи органів беруть участь у підтриманні гомеостазу в...

1. Яке біологічне значення утворення функціональної системи органів? 2. Що спільного та відмінного в регуляції життєвих функцій організмів тварин і рослин?  3.Які органи і системи органів беруть участь у підтриманні гомеостазу в тварин? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     Клітини                   Тканини А Нейроглії              1 Кров Б Лейоцити             2 Хрящова В Остеоцити           3 Ретикулярна Г Хондроцити          4 Нервова                                  5 Кісткова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А-4 Б-1 В-2 Г-5 _________