1). які ознаки властиві дієприслівнику як особливій формі дієслова?.2) коли дієприслівниковий заворот не виділяється ? 3) як розрізнити дієприслівник і дієприкметник: блимаючи - блимаючі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3)Дієприслівник відповідає на запитання що робивши,що роблячи, що зробивши. Слово блимаючи відповідає на питання що робивши, а блимаючі відп.на питання які(дієприкметник) 1) Дієприслівник це не особлива форма дієслова, а не змінна.